O nás

Středisko Monolitických konstrukcí

Od roku 2006 jsme specializovaným střediskem přední ryze české stavební společnosti GEMO a.s. (do r. 2017 GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.).  Naše činnost zahrnuje vše, co souvisí s realizací monolitických železobetonových konstrukcí v pozemním stavitelství, a to zejména v oblasti občanské, bytové a průmyslové výstavby na území celé České republiky a také na Slovensku. Jedná se především o stavby bytových domů, obchodních center, průmyslových objektů, škol, univerzit i staveb pro sport a kulturu, jako jsou např. sportovní a víceúčelové haly, ale i menší zakázky jako jsou např. stavby rodinných domů.

S ročním obratem 250 mil. Kč jsme nejproduktivnějším střediskem Divize specializovaných středisek GEMO a.s. Úspěšný rozvoj naší společnosti, její vysoký standard a kvalita zázemí se odráží v dodržování vysokých technických a kvalitativních parametrů. Široké spektrum činností a technologií nám dovoluje realizovat  železobetonové konstrukce rychle, efektivně a hospodárně.

Středisko disponuje vlastní půjčovnou bednění pro realizaci svislých i vodorovných konstrukcí. Nabízí zapůjčení systémového bednění firem PERI a DOKA  s nájmem od jednoho dne, zapůjčení stavební mechanizace, prodej návazného spotřebního materiálu, vč. zajištění dopravy.  Zajišťujeme i další služby jako např. práce armovny a geodetické práce.   

Naše záruky

Termíny – díky silnému technickému zázemí a bohatým zkušenostem našeho týmu jsme schopni termíny realizace projektu přizpůsobit vašim představám.

Životní prostředí a bezpečnost – dodržování bezpečnosti práce a minimalizace dopadu na životní prostředí na našich stavbách je pro nás samozřejmostí.